95/7/8
تعداد نظرات:0
12:51
شماره مطلب:13957815889
-A A +A
با حضور سردار معروفی؛

همایش راهیان سرزمین نور در زاهدان برگزار شد

همایش راهیان سرزمین نور به عنوان نشست مشترک توجیهی آموزش و پرورش و سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان به میزبانی قرارگاه امام حسن عسگری (ع) در کانون شهید عالی زاهدان برگزار شد.

به گزارش سیستان بیست : "همایش راهیان سرزمین نور" به منظور نشست توجیهی آموزش و پرورش و سپاه سلمان استان با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان و مدیر کل آموزش پرورش و جمعی از فرماندهان بسیج برگزار شد.
سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی در این همایش با اشاره به جان فشانی وفداکاریهای رزمندگان وشهداء اعزام کاروان های راهیان نور را کاری بزرگ وفرهنگی بیان کرد وگفت:دفاع مقدس بر گرفته از اقتدار،ایثارگری،روی پای خود ایستادن بود.
وی افزود:جنگ با دشمن نه تنها ما را خار وذلیل نکرد بلکه عزت وشرف وبزرگی را برای ملت ایران به ارمغان آورده وما در این اعزام ها باید به دنبال اثر گزاری متبت ومعنویت افزایی نسل جوان وآینده سازان انقلاب باشم .
فرمانده سپاه سلمان تصریح کرد:ایمان،استحکام درونی،توکل وتوسل به دفاع مقدس،وفاق ملی،آرمان گرایی ،شجاعت،شهامت وشهادت طلبی،اخلاص در عمل ،و استکبار ستیزی از مهم ترین عوامل پیروزی ما در برابر دنیای شرق وغرب در جنگ نابرابر دفاع مقدس بود.
وی اذعان داشت:استکبار ستیزی ما را بزرگ وخود باور کردواین مهم یکی از دستاوردهای ملی ملت ایران است که امروزه کشورهای مسلمان معنویت را از انقلاب اسلامی گرفته اند ودر برابر دشمنان خود ایستادگی ومقابله می کنند.
حجت الاسلام والمسلمین تهرانی زاده نیز در سخنان خود به ضرورت دفاع مقدس و راهیان نور اشاره کرد و افزود : از ابتدا تا پایان نقش اول و بی بدیل و مهم دفاع مقدس را حضرت امام (ره) داشتند.
وی بیان داشت : واقعا دفاع مقدس نسخه ی شفابخشی است که همواره انقلاب اسلامی را شفاعت کرده است.
انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.