97/5/24
تعداد نظرات:0
11:15
شماره مطلب:139752433907
-A A +A
در نامه به نماینده یونیسف در ایران

مسببان کشتار دانش‌آموزان یمنی محاکمه شوند

دبیران کل «کانون تربیت اسلامی»، «جامعه اسلامی فرهنگیان» و «جمعیت اسلامی فرهنگیان» در نامه‌ای به نماینده یونیسف در ایران، خواستار برخورد با مسببان کشتار دانش‌آموزان یمنی شدند.

به گزارش سیستان بیست به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری فارس،  محمود فرشیدی دبیرکل کانون تربیت اسلامی، عزت اله دهقان دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و مسلم میرزاپور دبیرکل جمعیت اسلامی فرهنگیان در نامه‌ای به ویل پارکس نماینده یونیسف در ایران، خواستار حاکمه مسببان کشتار دانش‌آموزان یمنی شدند.

در این نامه آمده است: جنایت اخیر حمله به اتوبوس حامل کودکان یمنی و کشتار وحشیانه بیش از 51 نفر آنان در ادامه نسل کشی و قتل عام بیش از 3000 کودک و نوجوان از ابتدای حملات ائتلاف سعودی به مردم مظلوم یمن، هر انسان آزاده ای را متاثر ساخته و نا امیدی ناشی از انفعال سازمانهای بشر دوستانه مو جب تأثر موکد شده است.

از آنجایی که تا به حال از سوی مجامع بین المللی اقدامی مؤثر که بتوانداین قبیل جنایات ددمنشانه را متوقف کند، صورت نگرفته است به حکم وظیفه بشر دوستانه جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان ایران اسلامی انتظار دارد مسؤولان یونیسف مسببان این جنایت جنگی را از طریق دادگاه‌های بین‌المللی تحت تعقیب قرار دهند تا شاید دبگر کودکان یمنی با خاطری آسوده تر به ادامه تحصیل بپردازند. 
انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.