97/6/21
تعداد نظرات:0
13:51
شماره مطلب:139762134025
-A A +A
درخشش دانش آموزان سراوانی در کنکور ۹۷

پذیرفته شدن ۱۷ دانش آموز یک کلاس در رشته پزشکی و داروسازی

۱۶ نفر از دانش آموزان یک کلاس مدرسه شهید مطهری سراوان در رشته پزشکی و یک دانش آموز در رشته داروسازی سازی در کنکور سال ۹۷ پذیرفته شد.

به گزارش سیستان بیست ، پس از اعلام نتایج نهایی کنکور، خبر پذیرفته شدن ۱۷ دانش آموز سراوانی در رشته پزشکی و داروسازی موجب خوشحالی شهروندان در استان سیستان وبلوچستان شد.
محمد باسط درازهی نماینده مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان طی پیامی، موفقیت دانش آموزان سراوانی را تبریک گفت.
در این پیام آمده مایه فخر و مباهات است که از سرزمین نخل و آفتاب، مطلع خورشید ایران زمین با تلاش و کوشش و صرف فعل توانستن می توان به چنین افتخارات و رتبه هایی در کنکور و در عرصه های مختلف علمی کشور دست یافت و به معنای واقعی شهر علم و فرهنگ را تفسیر کرد.
در ادامه پیام نماینده مردم سروان مطرح شده است که خبر مسرت بخش قبولی دانش آموزان مدرسه نمونه شهید مطهری سراوان و دیگر مدارس حوزه انتخابیه در رشته های پزشکی و پیرانپزشکی و دیگر رشته های علوم انسانی و ریاضی در دانشگاه های برتر کشور که نشان از تلاش و جهدی مستمر و برنامه ریزی هدفمند و سیر راهی برای رسیدن به هدف مشخص، که با مدیریت مدیران آموزش و پرورش حوزه انتخابیه، مدیران و مربیان آموزشی در مدارس، دلسوزی والدین گرامی و تلاش وصف ناشدنی دانش آموزان عزیز در راستای رسیدن به این افتخار بزرگ است.
وی در پایان پیام تبریک خود به دانش آموزان امروز، که با قبولی در دانشگاه باعث شادی و شور مضاعف خانواده ها، معلمان و همه مردم شده اند توصیه کرد تا موفقیت را شروعی برای کسب افتخارات بزرگتر و خدمت به مردم خود در سالهای آتی بدانند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.