98/8/11
تعداد نظرات:0
10:07
شماره مطلب:139881136865
-A A +A
یانیه هفته بسیج دانش آموزی و13 آبان سازمان بسیج دانش آموزی استان سیستان وبلوچستان

اگر خطایی از شما در منطقه سر بزند طعم پاسخ سخت و خشن جمهوری اسلامی ایران را خواهید چشید

دانش آموزان بسیجی ایران اسلامی یکپارچه و یکصدا انزجار خود را از تحریم‌های ناجوانمردانه و ظالمانه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار و اسرائیل غاصب جنایتکار اعلام نمودند.

بسمه تعالی
بیانیه هفته بسیج دانش آموزی و13 آبان  سازمان بسیج دانش آموزی استان سیستان وبلوچستان سال98
هفته بسیج دانش آموزی یادآور حماسه ماندگار دانش آموزان بسیجی شهیدی همچون محمدحسین فهمیده، بهنام محمدی، و36000 لاله انقلاب اسلامی ازیک سو، ونشان دهنده  پیروزی های درخشان سرزمین عشق وعرفان وتعالی، ایران عزیزازسوی دیگر است . که بار دیگر درتلالو صمیمیت ودرخشش اراده آینده سازان انقلاب اسلامی فرامی رسد و مشام جان میلیون ها دانش آموز راعطرآگین می نماید.
برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی فرصت مناسبی برای ترویج آموزه‌های فرهنگی و اخلاقی به یادگار مانده از دوران دفاع مقدس و حرکت در مسیر استکبار ستیزی تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی )که در بیانیه گام دوم انقلاب نیز بر آن تأکید گردیده، فراهم شده است.
آشنا سازی نسل جدید انقلاب به ویژه دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت و انس هر چه بیشتر آنان با مفاهیم معنوی و اخلاقی شهدای انقلاب می‌تواند گره گشای بسیاری از موانع و مشکلات و غلبه بر هجمه‌های فرهنگی باشد.
هشتم آبان یاد آور از خود گذشتگی و شجاعت، رشادت و شهادت مظلومانه دانش آموز بسیجی شهید محمد حسین فهمیده است شهادتی که نقطه عطفی در طول دوران تاریخ انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس شد و روز بسیج دانش آموزی را رقم زد و به ثبت رساند..
دانش آموزان بسیجی ایران اسلامی یکپارچه و یکصدا انزجار خود را از تحریم‌های ناجوانمردانه و ظالمانه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار و اسرائیل غاصب جنایتکار اعلام نموده و معتقدند با اتکاء به تدابیر راه گشا و حکیمانه رهبر انقلاب  و بهره گیری از تجربیات دوران پر افتخار دفاع مقدس در اجرای اقتصاد مقاومتی ورونق تولید مشت محکم دیگری بر دهان یاوه گوی استکبار زده خواهد شد.امروز دانش آموزان ایران اسلامی ضمن گرامی داشت حماسه یوم الله 13 آبان و نثار درود به ارواح طیبه شهدا و امام راحل؛ خطاب به مستکبران عالم بخصوص آمریکای جهانخوار می‌گویند: ما نوجوانان و جوانان از نسل همان پدرانی هستیم که رژیم شاهنشاهی دست نشانده تان را تار و مار کرد و شما و مـتحدانتان را سر جایشان نشاند و حالا ما همان مسیر را با بصیرت تر و با صلابت تر ادامه خواهیم داد تا آرمان آزادی همه مستضعفین جهان از چنگال استکبار با برپایی صلح و احترام به حقوق و عزت ملتها به لطف الهی به سرانجام برسد.
حال چیزی که ضروری است حفظ وحدت در کشور است، درخواست دانش آموزان ایران اسلامی از مسؤولان این است که با همکاری تمام قوای کشور با پشتوانه مردم همیشه در صحنه مان، بشکلی جهادی وار و با همدلی همه دلسوزان، برای رفع مشکلات به پا خیزند و عزت و جایگاه واقعی ملت فهیم ایران اسلامی را در عرصه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی به ارمغان آورند، هرچند این اقدام، قطره ای ناچیز از دریای عظمت، شکوه و بزرگی ملت ایران را که مقتدرانه پای این انقلاب ایستاده و جانفشانی کرده اند را جبران خواهد کرد.
و این جمله را خطاب به دشمنان ایران اسلامی می‌گوییم که : اگر خطایی از شما در منطقه سر بزند که کوچکترین منافع جمهوری اسلامی ایران را تهدید کند شما نیز طعم پاسخ سخت و خشن جمهوری اسلامی ایران را خواهید چشید.
ما دانش آموزان بسیجی افتخار داریم که در سرزمین ایران اسلامی زندگی می‌کنیم و به همه‌ی افتخاراتمان می‌بالیم و در مقابل همه سختی‌ها و فشار‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به حول و قوه الهی قدرتمندانه می‌ایستیم؛ و بعنوان بسیجی رهبر عزیزمان حضرت آیت الله امام خامنه‌ی (مدظله العالی) و در تبعیت از فرمایشات ایشان و امام راحل کمر همت بسته و با توجه به ماهیت استکباری شیطان بزرگ، بیش از گذشته دشمنی و نفرت خود را با فریاد بلند مرگ بر آمریکا ومرگ براسرائیل در روز 13 آبان به گوش همه جهان می‌رسانیم.
                                                                               والسلام

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.