99/2/13
تعداد نظرات:0
11:35
شماره مطلب:139921338285
-A A +A
مدیرکل آموزش و پرورش استان در جمع اصحاب رسانه؛

وجود 250 راهبرآموزشی در استان/95 درصد مدارس در شبکه شاد ثبت شده اند

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: نزدیک به 250 راهبر آموزشی در استان با رعایت پروتکل های بهداشتی در روستاها ارتباط و اقدام به اموزش دانش اموزان نمودند.

به گزارش سیستان بیست ،در آستانه 12 اردیبهشت روز معلم وهفته گرامیداشت مقام معلم نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش استان با اصحاب رسانه در خانه معلم زاهدان برگزار شد.

در این نشست مدیر کل آموزش و پرورش استان بیان داشت:در سیستان و بلوچستان با توجه به اینکه بیش از ۷۰۰ هزار دانش آموز داریم بیش از ۳۰۰ هزار دانش آموز وارد این شبکه شدند.

 حمیدرضا رخشانی به زمان برگزاری امتحانات دوره ابتدایی اشاره کرد و افزود: با توجه به شرایط بیماری کرونا هیچگونه آزمون کتبی برای دوره ابتدایی تا پایه ششم برگزار نمی‌شود و وبراساس فعالیت های کلاسهای مجازی ، ارزشیابی توصیفی انجام می شود .

وی زمان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم را پس از تعطیلات عید فطر اعلام نمود و تصریح کرد : آغاز امتحانات از 17خرداد ماه تا 15 تیر  به صورت فاصله گذاری اجتماعی و دو برابر کردن حوزه های امتحانی با ضد عفونی کردن مدارس برگزار خواهد بود

رخشانی ادامه داد:آزمون دانش آموزان متوسطه اول و دوم (پایه هفتم تا یازدهم) هنوز اعلام رسمی نشده و تا چند روز آینده این مشخص می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان در خصوص شهریه مدارس دولتی وغیر دولتی  بیان کرد : در شرایط فعلی تعطیلی مدارس پرداخت  شهریه آموزشگاههای غیر دولتی و تیزهوشان و همچنین فعالیت‌های فوق برنامه ،توسط  انجمن اولیا و مربیان و هیئت امنای آن مدارس تصمیم گیری می شود .

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.