94/12/19
تعداد نظرات:0
07:37
شماره مطلب:139412198710
-A A +A
رونمایی از یادمان ۱۷ شهید دانش آموز دبیرستان امام خمینی زاهدان

یادواره شهدای دانش آموز سیستان و بلوچستان برگزار شد

یادواره شهدای دانش آموز سیستان و بلوچستان پیش کنگره 36 هزار شهید دانش آموز کشور برگزار شد.

به گزارش سیستان بیست ،مراسم پیش کنگره 36 هزار شهید دانش آموز کشور در دو منطقه استان که بیشترین شهید را دارند یکی در زاهدان دبیرستان امام خمینی(ره) زاهدان با 17 شهید دانش آموز و دیگری در زابل در دبیرستان شهید حسینی با 27 شهید بطور همزمان برگزار شد.

این مراسم معنوی با حضور مسئولان استانی در دبیرستان پسرانه امام خمینی برگزار و پیام وزیر آموزش و پرورش به پیش کنگره شهدای دانش آموز قرائت شد.

علیرضا نخعی صبح امروز در اولین یادواره 17 شهید دانش آموز دبیرستان امام خمینی زاهدان اظهار داشت:ملت ایران به شهدا عشق می ورزند چرا که شهدا را متعلق به خود می دانند پس باید قدرشناس شهدا و بهره برداری از راه و صیانت آنان باشیم.

وی افزود: باید با وجود 36 هزار شهید دانش آموز و 5 هزار معلم شهید احساس عجز و نیاز و احساس مسئولیت نسبت به آنان داشته باشیم.

نخعی بیان داشت: 17 شهید دبیرستان امام خمینی و بیش از 300 دانش آموز استان در دوران دفاع مقدس با عشق رفتند تا جلوی گزند دشمن را بگیرند و جان خود را برای آرامش و استقلال و امنیت ما دادند.

در پایان این مراسم از یادمان شهدای دانش آموز رونمایی و از خانواده شهدا تجلیل بعمل آمد.
گفتنی است در حاشیه این مراسم نیز نمایشگاهی از دوران هشت سال دفاع مقدس و شهدای دانش آموز استان برپا و مورد بازدید مسئولان قرار گرفت.

انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.