95/8/20
تعداد نظرات:0
18:32
شماره مطلب:139582018423
-A A +A
با هدف اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت؛

109 دانش آموز بسیجی شهرستان سرباز به اردوی راهیان نور اعزام شدند

فرمانده سپاه شهرستان سرباز : اعزام دانش‌آموزان به مناطق جنگی در واقع خط بطلانی بر توطئه‌های فرهنگی دشمنان نظام اسلامی است و به عنوان یکی از برنامه‌های فرهنگی عمیق و تأثیرگذار بر روی نسل جدید عمل خواهد کرد.

به گزارش سیستان بیست؛ با هدف اطلاع نسل امروز انقلاب از آرمان‌های شهدا، 109 دانش آموزان پسر شهرستان سرباز مسافر سرزمین ایثار و شهادت شدند.
در حاشیه مراسم بدرقه این دانش‌آموزان سرهنگ خدارحم سارانی در گفت و گو با خبرنگاربسیج اظهار داشت: با هدف اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل امروز انقلاب با آرمان‌های شهدا، 109 دانش آموزان پسر شهرستان سرباز مسافر سرزمین ایثار و شهادت شدند.
وی افزود: این دانش آموزان با استفاده از سه دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شده و قرار است در مدت پنج روز از مناطق عملیاتی اروند کنار ، طلاییه و هویزه بازدید کنند.
فرمانده سپاه شهرستان سرباز با تاکید بر لزوم آمادگی نسل جوان با جنگ نرم دشمنان، بیان کرد: اعزام دانش‌آموزان به مناطق جنگی در واقع خط بطلانی بر توطئه‌های فرهنگی دشمنان نظام اسلامی است و به عنوان یکی از برنامه‌های فرهنگی عمیق و تأثیرگذار بر روی نسل جدید عمل خواهد کرد.
وی ادامه داد: این حرکت ارزشی، فرهنگی و تربیتی همه ساله برای افسران جنگ نرم دانش آموزی در مناطق عملیاتی جنوب کشور اجرا می شود تا این آینده سازان انقلاب با زیارت یادمان های شهدای با نقش معنوی شهدا، فداکاری رزمندگان اسلام، ایثارگران و فرهنگ ناب بسیجی بیشتر آشنا شوند. سارانی در پایان خاطرنشان کرد: به همه دانش آموزان توصیه کردیم که قدر این سفر نورانی را بدانند و نیت کنند که با میثاق با شهدا و استمرار راه شهدا و از آنان بخواهند.
انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.