99/8/10
تعداد نظرات:0
10:30
شماره مطلب:139981039240
-A A +A
بیانیه مجمع همفکری سازمان بسیج دانش آموزی استان سیستان وبلوچستان درخصوص هفته بسیج دانش آموزی

۱۳ابان یاد آور مجاهدت جوانان و نوجوانی است که در راه آرمان خود به شهادت رسیدند

به گزارش سیستان بیست در این بیانیه آمده است:

سلام و درود بی پایان به ساحت مقدس پیامبر اعظم صلی الله علیه واله و سلم و اهل بیت علیهم السلام، سلام بر روح ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ، امام خمینی رحمه الله علیه ، سلام بر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی ، سلام بر شهدای والا مقام انقلاب اسلامی، به خصوص بیش از سی و شش هزار شهید دانش آموز کشور و شهدای گرانقدر استان سیستان وبلوچستان ،شهدای مدافع حرم ، وطن و مدافع سلامت.
13 آبان هر سال یادآور مجاهدت نوجوانان و جوانانی است که در راه آرمان خود که رهایی از بند بردگی و اسارت و زمینه ساز آزادی معنوی در پرتو اسلام است، از جان خود گذشتند و در این راه به شهادت رسیدند. و اینک ما دانش آموزان ، با تأسی از فرامین فرمانده معظم کل قوا در مکتب شهید سلیمانی که بخشی از هویت انقلاب اسلامی است و پیمودن راه ضد استکباری دلیرمردان سرافرازمیهن اسلامی، خود را مهیای ورود به عرصه‌های مختلف نبرد با دشمنان و شیاطین عالم کرده و آماده‌ایم تا قله‌های رفیع تهذیب و دانش را از آن خود نموده و زمینه ساز تمدن نوین اسلامی باشیم. افسران جنگ نرم، به خوبی می‌دانند، دشمنانِ قسم خوردۀ ملت ایران، راه‌های جدیدی را برای نفوذ در فرهنگ، اقتصاد و سیاست این سرزمین، هدف گذاری کرده‌اند، لذا آماده‌اند تا با توکل به پروردگار متعال وگوش به فرمان ولی امر مسلمین، پرچم آرمان‌های مقدس اسلام را در جای جای جهان به اهتزاز درآورند.
ما دانش آموزان بسیجی استان سیستان وبلوچستان، بنا به فرمان حضرت امام خمینی رحمه الله علیه، وبا اتکا به تدابیر راه گشا و حکیمانه رهبر انقلاب امام خامنه ای ،فریاد مرگ بر امریکا سر می دهیم و تا حق مظلومان عالم را با سلاح علم و ایمان از مستکبرین جهان نگیریم، آرام نخواهیم گرفت.
والسلام

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.