99/8/27
تعداد نظرات:0
14:52
شماره مطلب:139982739262
-A A +A
دبیر ستاد هفته بسیج سپاه سلمان استان

نواختن زنگ بسیج در سامانه شاد/نمایش اقتدار ۷۰۰هزار نفربسیجی در ۵اذر بصورت مجازی برگزار خواهد شد

دبیر ستاد هفته بسیج سپاه سلمان استان گفت:امسال در پنجم اذرماه نمایش اقتدار بسیجیان تجمع حضوری نخواهیم داشت و بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش سیستان بیست ؛عوض علی فقیری دبیر ستاد هفته بسیج سپاه سلمان استان صبح امروز به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج ضمن تبریک این ایام در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت:با توجه به شرایط ایجاد شده و وجود ویروس منحوس کرونا امسال برنامه های هفته بسیج متفاوت از سالهای پیش برگزار خواهد شد
وی بیان داشت: برنامه های امسال پایگاه محور و از طریق پایگاهها و مساجد انجام میشود
فقیری با بیان شعار این هفته بسیج ،پیشرو خدمت,امید آفرین اظهار داشت: در رابطه با اصول سیاست هایی که برای هفته بسیج مشخص شده است خدمات بسیج در استان در این ۴۱سال جمع بندی شده است که تلاش میشود بصورت کتابچه آماده شود.
وی همچنین با بیان اینکه هفته بسیج از ۳۰ابانماه آغاز و تا۶اذر ادامه دارد به برنامه های این هفته اشاره نمود و افزود :برگزاری دعای ندبه و اعزام جهادگران سلامت جهت طرح معاینه رایگان به مناطق محروم تحت عنوان رزمایش بسیجیان سلامت به ۲۳۰نقطه از مناطق محروم از برنامه های هفته بسیج در اولین روز میباشد

وی ادامه داد: ازمهمترین برنامه در دومین روز، پویش هر پایگاه مقاومت یک خدمت است که هزار و ۷۵۹ پایگاه را مورد هدف قرار دادیم.
فقیری ادامه داد:در سومین روز از هفته بسیج برپایی مجمع غیر حضوری (ویدیو کنفرانس )بزرگداشت تشکیل بسیج در دانشگاه سیستان و بلوچستان و چهار مرکز دانشجویی استان، جشنواره مجازی جهادگران و رونمایی از سامانه نهضت مردمی برگزار خواهد شد.
دبیر ستاد هفته بسیج سپاه سلمان ادامه داد:برگزاری نشست ها و کارگاههای کاهش آسیب‌های اجتماعی با رعایت ضوابط بهداشتی در ۳۸محله و
طرح ازدواج آسان جوانان استان به تعداد ۲۰۰زوج جوان نیز از دیگر برنامه های اجرایی در این هفته می‌باشد.
وی بیان داشت:در روز پنجم نیز طرح جهادی کلاس مهربانی ۳۰کلاس در ۱۹ناحیه وافتتاح پروژه های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی عمرانی بسیج در سراسر استان در قالب ۸۴پروژه می‌باشد.
وی بیان داشت :در روز ششم ۵اذر نمایش اقتدار ۷۰۰هزار نفر بسیجی و تجدید بیعت با ولایت در سراسر استان بصورت مجازی خواهد بود که بسیجیان با کد ۱۱۷حضورشان را اعلام میکنند
فقیری در پایان گفت :در آخرین روز نیز ۳۰هزار بسته معیشتی کمک های مومنانه در سراسر استان و آیین عطر افشانی مزار شهدا در ۱۹شهرستان انجام خواهد شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.